Tinder

Tinder

Tinder to kolejna aplikacja, która łączy singli i pomaga zawierać przyjaźnie na całe życie. Aplikacja ceniona przez Użytkowników na całym świecie. Dostępna jest w kilkudziesięciu językach. Według użytkowników Tinder, dzięki uproszczonemu podejściu i swobodnemu serwisowi randkowemu zmienił świat e randek. To swoista gra, gdzie graczami są użytkownicy.

Jak założyć konto?

Aby zarejestrować swoje konto na Tinderze, musisz posiadać aktywne konto na portalu społecznościowym Facebook. Serwis randkowy pobierze niezbędne dane z aplikacji Facebook i jedyne co będzie należało wykonać w celu założenia konta to akceptacja danych.

Do darmowych funkcji serwisu należy:

* dostęp do aplikacji mobilnej Tinder

* darmowa rejestracja na portalu

* przesyłanie zdjęć profilowych

*znajdowanie członków w pobliżu twojej lokalizacji

* darmowa aplikacja mobilna

Płatne funkcje w serwisie:

* przeglądanie profili innych użytkowników

* możliwość rozgrywania szybkich meczów

* dostęp do profili użytkowników z całego świata

* aplikacja bez reklam

Jak usunąć konto w serwisie Tinder?

Usunięcie konta użytkownika jest bardzo szybkie i banalnie proste. Aby skasować swój profil należy zalogować na swoje konto i dotknąć (chwile przytrzymując) ikonę profilu. Następnie należy przejść do ustawień i wybrać opcję „usuń konto”.

Wady i zalety Tindera

Niewątpliwą zaletą portalu randkowego Tinder to możliwosc randkowania z osobami z zagranicy. Otwartość Tindera na świat sprawiła, iż wiele osób uznaje go za najlepszy serwis randkowy. Ponadto zaletą jest spora liczba przypisanych temu portalowi udanych dopasowań w pary, co stanowi o wysokiej skuteczności serwisu.

Wadą Tindera jest spora opłata za konto premium, które daje możliwość korzystania z niezbędnych funkcji. Ponadto Użytkownicy skarżą się na dość specyficzne podejście korzystających do innych użytkowników. Osoby o przeciętnym wyglądzie nie mają szans na lajki, co deklasyfikuje je i sprawia, że korzystanie z serwisu jest bezcelowe.