Faq

Faq

Jeśli szukasz odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania dotyczące Amores.pl, sprawdź czy nie znajdują się poniżej.

1. Dlaczego Amores.pl?

2. Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze serwisu randkowego?

3. Jak chronić swoje dane osobowe?

4. Ile kosztuje randkowanie on line?

5. Jak zachowywać się podczas randkowania za pomocą internetu?

Dlaczego Amores.pl?

Randkowanie w sieci jest najpopularniejszym sposobem na poznanie drugiej połówki. Anonimowość i szeroki zasięg serwisów randkowych sprawiły, że z roku na rok ta forma umawiania się na randki jest coraz częściej wybierana przez użytkowników.

Amores.pl stworzony został by zwiększyć świadomość użytkowników na temat istniejących serwisów randkowych oraz wyselekcjonować spośród nich tych najbardziej przydatnych. Jeśli więc jesteś singlem i szukasz miłości, nie możesz ominąć tej strony.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze serwisu randkowego?

Przede wszystkim postaw sobie pytanie kogo naprawdę szukasz? Czy ma być to osoba na całe życie czy przelotny romans. Odpowiedź na zadane pytania dokona wstępnej selekcji serwisów. Dostępnych jest bowiem bardzo dużo różnorodnych platform randkowych, które nastawione są na różne cele. Jedne stawiają na przelotne romanse, inne na poznawanie nowych ludzi – nie koniecznie miłości, a w końcu te proponujące szukanie miłości na całe życie. To od Ciebie zależy, który serwis będzie najodpowiedniejszy aby dotrzeć do zamierzonego celu. Nasze oceny w rankingu stron zapewne pomogą Ci wybrać to czego szukasz!

Jak chronić swoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe powinny być chronione w możliwie największym stopniu. Ich bezpieczeństwo to nie tylko Twoje prawo ale przede wszystkim obowiązek serwisów randkowych.

Nie kwestionujemy wagi jaką przykładają do ich ochrony administratorzy serwisów, jednakże pamiętaj że Ty sam musisz również być niezwykle ostrożny w działaniach.

Przede wszystkim bezwzględnie zawsze czytaj regulamin serwisu, który wybierasz. Upewnij się, że serwis działa na podstawie obowiązujących przepisów polskiego prawa, oraz zapoznaj się z polityką prywatności serwisu. Jednym z kluczowych zapisów, jest zapis, dotyczący udostępniania danych osobom trzecim. Serwis randkowy nie powinien ich udostępniać bez Twojej zgody i wiedzy.

Ile kosztuje randkowanie on line?

Każdy serwis randkowy w zasadzie różni się w tej kwestii. Wachlarz jest bardzo bogaty. Od portali zupełnie darmowych, gdzie każda czynność taka jak rejestracja, dodawanie ogłoszeń czy zarządzanie kontem użytkownika, nie wygeneruje żadnych kosztów, aż po portale, które za sama rejestrację użytkownika będą pobierać dość duże pieniądze. Pamiętaj, iż nie zawsze to co płatne jest bezpieczniejsze, a to co darmowe lepsze!

Jak zachowywać się podczas randkowania za pomocą internetu?

Aby Twoje działania były skuteczne, zalecamy abyś dołożył wszelkich starań przy dodawaniu ogłoszenia i prowadzenia własnego profilu. Zadbaj o to by treść Twojego ogłoszenia była czytelna i zrozumiała dla użytkowników, dodaj aktualne zdjęcie i przede wszystkim uzupełnij wszelkie możliwe informacji o sobie (w sposób rzetelny) w profilu użytkownika.

Nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Pamiętaj, że w przypadku poszukiwania miłości na całe życie szczerość to podstawa!