O nas

O nas

Amores.pl to portal, który powstał z myślą o każdym singlu, korzystającym lub zamierzającym skorzystać w przyszłości z serwisów randkowych. To nic innego jak porównywarka platform ogłoszeń matrymonialnych, dzięki której – mamy nadzieję – podejmiesz właściwe działania w celu znalezienia drugiej połówki.

Na stronach Amores.pl znajdą się najlepsze portale randkowe, które w naszej ocenie są wiodące wśród skuteczności, profesjonalności oraz funkcjonalności.

Oczywiście każdy ranking jest subiektywny, jednakże dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwisy w nim zawarte, ocenione zostały w sposób rzetelny. Jasnym jest to, że ostateczny wybór należy do Ciebie, jednakże nasze linki mają na celu wspomóc Twoją decyzję i rozszerzyć wiedzę na temat istniejących na rynku serwisów o tej tematyce.

W jaki sposób testujemy serwisy randkowe?

Nasze działania zmierzają do wyłonienia najlepszych serwisów randkowych, dostępnych obecnie na rynku. W tym celu wykorzystujemy przyjęte przez nas kryteria oceny, dzięki którym możliwa jest selekcja i wybranie tych , które w naszej opinii będą najciekawsze dla użytkownika.

1. Funkcjonalność

Głównym kryterium naszej oceny jest prostota w korzystaniu ze strony. Jeśli strona jest zbyt „trudna”, nie będzie funkcjonalna dla większości użytkowników. Strona powinna być zbudowana tak, aby użytkownicy mogli swobodnie się nią posługiwać i po niej poruszać. Dlatego naszym głównym kryterium jest ergonomia strony i dostępne na niej narzędzia tj. konto użytkownika, możliwość wysyłania wiadomości, zarządzanie ogłoszeniami itp..

Mapa strony powinna być bardzo intuicyjna dla każdego użytkownika bez względu na stopień jego umiejętności posługiwania się komputerem. To samo dotyczy systemu dopasowującego osoby, który to pojawia się na coraz większej ilości stron serwisów randkowych. Pytania selekcjonujące zainteresowania i dopasowujące użytkowników powinny być proste i zrozumiałe dla każdego korzystającego z serwisu.

2. Cena za korzystanie z serwisu

Tak jak już pewnie każdy wie, są serwisy, które za „członkostwo” pobierają opłatę. Oczywiście jest ona tłumaczona dodatkowymi możliwościami w korzystaniu z serwisu, a niekiedy nawet jest formą zabezpieczenia danych udostępniania na stronie. Opłata w takich przypadkach pobierana jest za np. możliwość wybrania tego, komu chcesz udostępnić informację o sobie.

Pobieranie opłaty jest również formą selekcji użytkowników, ponieważ nie każdy może sobie pozwolić na dokonanie (często niemałej) opłaty za korzystanie z serwisu internetowego.

Ale jeśli za darmo może być tak samo dobre co płatne, to po co przepłacać?

Amores.pl nie skupia się przy dokonywaniu oceny wyłącznie na płatnych serwisach. Jeśli serwis jest dobry w funkcjonalności, brak opłaty stawiamy jako jego zaletę.

3. Dodatkowe możliwości

Jeśli serwis jest rozbudowany i użytkownik otrzymuje kilka dodatkowych możliwości promowania swojej osoby, to za pewne będzie wpływało na skuteczność poszukiwań. Jest to naszym trzecim kryterium, które wpływa na zwiększenie sukcesu jaki może odnieść użytkownik. Pamiętajmy, że poszukiwanie partnera na całe życie jest bardzo intymnym działaniem, dlatego każda opcja, która ułatwi nam działania i zapewni większą skuteczność, skracając czas trwania poszukiwań jest na wagę złota.

Możesz skorzystać z formularza kontaktowego aby do nas napisać

Mamy nadzieję ze Amores.pl przyczyni się do trafnych decyzji i znalezienia miłości przez wielu z Was!!!