Sympatia

Sympatia

Sympatia to jeden z najstarszych i najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce. Jest jednym z najchętniej wybieranych przez singli serwisów o tematyce matrymonialnej. Mimo, iż powstało wiele podobnych serwisów, Sympatia wciąż się rozwija i zyskuje wielu nowych Użytkowników każdego dnia.

Jak założyć konto?

Aby zarejestrować swoje konto na Sympatia należy wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na stronie serwisu. Przy rejestracji należy podać adres e mail i hasło oraz wprowadzić podstawowe dane o sobie. Aby aktywować konto, należy kliknąć w link do aktywacji przesłany przez serwis na wskazany adres e mail.

Do darmowych funkcji serwisu należy:

* rejestracja i utworzenie profilu

* dodanie zdjęcia do profilu

* przeglądanie profili użytkowników

* wysyłanie jednej wiadomości do Użytkowników dziennie

* darmowa aplikacja mobilna

Płatne funkcje w serwisie:

* podgląd odwiedzających nasz profil

* wysyłanie wiadomości bez limitu

* wysyłanie wirtualnych prezentów do wybranych użytkowników

* korzystanie z zaawansowanej wyszukiwarki

* przeglądanie profili  Użytkowników bez ograniczeń

 

Jak usunąć konto w serwisie Sympatia?

Jeśli chcesz zakończyć korzystanie z serwisu Sympatia możesz usunąć swoje konto w bardzo prosty sposób. Wystarczy zalogować się na własny profil i wejść w zakładkę „usuń konto” .

Wady i zalety Sympatii

Popularność serwisu sprawiła że niewątpliwą zaleta jest spora liczba użytkowników. Dodatkowo portal jest łatwy i przejrzysty w użytkowaniu. Cena za pakiet premium nie jest zbyt wygórowana w porównaniu z innymi tego typu portalami.

Wadą serwisu jest niewątpliwie fakt, iż bez konta płatnego niewiele jesteśmy w stanie zdziałać na tym portalu. Oprócz tego, jak na większości portali randkowych, jest tam również wiele fikcyjnych kont użytkowników.