Lento

Lento

Lento.pl to jeden z najlepszych portali, służących do poznawania nowych ludzi. Jest praktycznie darmowy i nieskomplikowany.  Serwis z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, co przekłada się na jego skuteczność.

Jak założyć konto?

Założenie konta w serwisie Lento.pl jest banalne. Wystarczy wejść na stronę serwisu i kliknac przycisk „zarejestruj”. Po chwili zostaniemy poproszeni o podanie adresu e mail, który będzie powiązany z kontem użytkownika oraz o utworzenie hasła. Aby dokonać aktywacji konta wystarczy kliknąć link przesłany na adres e mail wskazany w rejestracji.

Do darmowych funkcji serwisu należy:

* dodawanie ogłoszeń

* otrzymywanie powiadomień o ofertach spełniających nasze kryteria wyszukiwania

* wysyłanie wiadomości do Użytkowników

* dodawanie zdjęć do profilu

* statystyki wyświetleń dodanego ogłoszenia

* edycja profilu w dowolnym momencie

* darmowa aplikacja mobilna

Płatne funkcje w serwisie:

* promowanie ogłoszeń

* dodatkowe usługi wyróżniające

* pakiety limitów

* pakiety odświeżania ogłoszeń

* punkty w portfelu zamienne na usługi

 

Jak usunąć konto w serwisie Lento.pl?

Usunięcie konta w serwisie jest tak samo proste jak jego założenie. Wystarczy zalogować się na swoje konto w serwisie Lento.pl, a następnie przejść do zakładki „ustawienia-> usunięcie konta”.

Warto pamiętać, iż żeby usunąć konto użytkownika, należy uprzednio usunąć wszystkie swoje aktywne ogłoszenia.

Wady i zalety Lento.pl.

Wyjątkowo dużo zalet można wymienić przy Lento.pl. Przede wszystkim prostota strony. Wszelkie czynności na koncie użytkownika wykonywane są niemalże intuicyjnie. Serwis cieszy się ogromną popularnością, co przekłada się na ilość Użytkowników. Dzięki temu jego skuteczność jest naprawdę wysoka. Za kolejne zalety portalu trzeba uznać brak opłat za dodanie oferty oraz korzystanie z konta Użytkownika. Ważnym aspektem jest również darmowa aplikacja mobilna.

Wad serwisu jest znacznie mniej i jako główne można wskazać sporą ilość fikcyjnych kont oraz brak rozbudowanego profilu użytkownika. Jednakże z puntu użyteczności stanowi to tylko małe utrudnienie, które nie obniża skuteczności serwisu.