Edarling

Edarling

Portal eDarling to jeden z ciekawszych serwisów randkowych, który oparty został o algorytm dopasowania Użytkowników.  Cieszy się tym samym opinią jednego z lepszych i skuteczniejszych portali w Polsce.

Jak założyć konto?

Założenie konta poprzedza test. Test ten jednak jest jednocześnie mapą naszej osobowości, którą będzie kierował się wspomniany wyżej algorytm w celu dopasowania drugiej połówki. Pytań jest około 200 i wszystkie dotyczą naszych zainteresowań, osobowości, cech charakteru. Po jego wypełnieniu, koto użytkownika zostaje założone.

Do darmowych funkcji serwisu należy:

* wynik testu osobowości

* otrzymywanie propozycji partnerów

* wysyłanie polubień

* dodawanie zdjęć do profilu

Płatne funkcje w serwisie:

* szersza interpretacja wyniku testu osobowości

* profil Użytkownika jest częściej proponowany innym Użytkownikom

* informacje kto odwiedzał nasz profil

* możliwość odbierania i wysyłania wiadomości

* dostęp do zdjęć innych użytkowników

* możliwość zostawiania komentarzy

Jak usunąć konto w serwisie eDarling?

Usunięcie konta w serwisie jest dość łatwe. Aby zamknąć konto należy bowiem zalogować się na własny profil/ menu główne i przejść do „moje dane”. Po przejściu na stronę należy kliknąć „usuń konto/Aby się wyrejestrować kliknij tutaj. Aby ostatecznie usunąć konto w serwisie, zostaniemy poproszeni o podanie przyczyny usunięcia konta oraz obecnego hasła i potwierdzenie chęci usunięcia konta.

Wady i zalety eDarling.

Za niewątpliwą zaletę serwisu uznawane jest wśród Użytkowników szczegółowe dopasowanie osób. Test osobowości spełnia swoje cele i łączenie osób jest wielce trafione. Test pomaga poznać drugą osobę jeszcze przed nawiązaniem z nią rozmowy, co jest bardzo przydatne dla osób, które nie czują się komfortowo w nawiązywaniu nowych znajomości.

Za wady platformy uznawana jest spora opłata za konto premium. Ponadto serwis nie przypomina o kończącej się umowie i nalicza opłaty na nowy okres bez powiadomienia. Ponadto jedną ze sporych wad serwisu jest dostępność aplikacji mobilnej tylko dla Użytkowników konta Premium.